T.O. ČTYŘLÍSTEK

Foto týdne

Herne, chraň nás

Herne, chraň nás

Kalendář

Statistika

Archiv

V pravé části stránky si můžete povšimnout nově zveřejněné anketní otázky, jenž po více než roce nahradila původní, historicky první anketu našeho webu. Té se zúčastnilo 305 respondentů. Z jejich odpovědí vyplynulo to, co jsme si už dávno mysleli - nejoblíbenějším členem osady se stal holešovský rodák a mistr tesařského řemesla, šerif Stanley (hovořilo pro něj všech 305 odpovědí). K čemuž mu samozřejmě srdečně blahopřejeme se současným přáním mnoha dalších vyhraných anket.
V nové anketě jsme se snažili vyhnout hlavním chybám předchozího hlasování. Předně - odpovědi na anketní otázku již nejsou stejné a už od prvního pohledu se liší. To umožňuje demokratičtější přístup k hlasování a respondentovi jakous takous svobodu výběru. Nechceme předjímat výsledek nově vyvolaného hlasování, ale jak již bylo řečeno, víme komu má připadnout los. A Ty se šerife neboj, v případě potřeby je vždy možné provést drobnou manipulaci s výsledkem. Samozřejmě ve Tvůj prospěch.
Tak vzhůru do vyplňování odpovědí, přátelé. A do Nového roku mnoho štěstí a zdraví!!
Posledni komentare
27.01.2010 13:52:53: Myslím,že to bude velice napínavé:D

Podzimní brigáda 2007

Brigáda 2007.JPG

VÝROČNÍ OHEŇ

ZVADLO 2010.jpg

Výroční oheň osady, tentokrát v netradičním termínu počátku nového roku ...

TRADIČNÍ PODZIMNÍ BRIGÁDA - ZVADLO

ZVADLO BRIGÁDA.jpg

Srdečně zveme kamarády a příznivce nejen naší osady, ale i boudy Duchárna, na tradiční podzimní brigádu o víkendu 23. - 25. října 2009.

1  
2  
3  
4  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.