T.O. ČTYŘLÍSTEK

Foto týdne

Herne, chraň nás

Herne, chraň nás

Kalendář

Statistika

Články

A je to za námi... Jak nám bylo a co jsme viděli je k přečtení v rubrice Články...

Dlouho očekávaný vandr do Orlických hor je za námi a my můžeme úsměvně a s hřejícím pocitem u trampského srdce vzpomínat na prožilé dny. Ve svých počátcích se náš plán bohužel neobešel bez malicherných nedostatků. S naším pozitivním přístupem nám právě tyto problémy nenápadně naznačovaly, že dál už to musí jít jako po másle. A že my, co jsme vyjeli rozhodně nebudeme litovat!


Čtyřlístek je počtem malá, však duchem velká osada plná slovutných trampů, badatelů, pábitelů  a světaznalých členů, však nikdy se zřejmě celá nevydá za okraj našich luhů a hájů. My, známá Dvojka W&F, máme již projitou naši rodnou širou krajinu od Chebu po Český Těšín, od Hardegské vyhlídky po Sněžku a zpět a lákají nás daleké světy a nové civilizace. Samozřejmě v rozumných mezích… nemusíme hned do Iráku, jako náš Kápo…

Zdar borci. Tož zase uplynul nejaké ten tédeň, co sme tady v tym Iráku. Když tak po sobě čtu ty řádky, co sem vás s něma otravoval v předchozich čislech, zjišťuju, kolik se teho už změnilo. A že je spósta věci jinak. Esli to nebude ta evoluca, co o ni kdysik dumal ten Čárls Darvinu. Teda né že by se tu proměňovaly opice v člověka. Chcu tim řict, že se měni situaca a podminky našeho živobyti toťka.
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.