T.O. ČTYŘLÍSTEK

Foto týdne

Herne, chraň nás

Herne, chraň nás

Kalendář

Statistika

Aktuality na stránkách

Kamarádi, byli jsem svědkem fantastického příběhu, kdy láska zvítězila nad nenávistí (z výšek). Šlo o příběh našeho Kápa a tandemového seskoku. Nemohli jsme vás okrást o tento srdceryvný zážitek a proto v rubrice Obludárium najdete pod složkou Kápo pár zajímavých foteček, které pohladí oko. W+SH
Hurrrááá,

pod dohledem soudružky hraběnky vytvořil kamarád Willis literární dílo, postihující vandr do Romanie. Čtěte v sekci "články". Willéme, moc pěkné. Díky.

Na titulní stránku přidán odkaz na Willisovu fotogalerii z rumunského vandru.
Přidány fotky z 20. výročáku STS KAMTAM v Teplicích nad Bečvou. V nejbližších dnech se dá očekávat zpracování článku o vandru do Rumun, kterýžto svatosvatě (již po několikáté) slíbil vytvořiti Willis. Vzhledem k tomu, že tentokrát na toto spisovatelské úsilí bude dohlížet jeho "soudružka hraběnka", je to myslím na dobré cestě.
Léto, okurková sezóna, a do lesa teď jezdí už úplně každý... A tak aspoň pár fotek s Kápovým dorostem z vandru do Hostýnek - v rubrice "Různé".
Do galerie přidány další fotky z posledního setkání na Duchárně, a to zejména díky šerifově fotočočce, která výše zmíněnou akci dokumentovala. Vícero fotek pak na jeho "rajčeti".
Ahoj kamarádi. V rubrice galerie přidána dvě alba. Novější "20080524 22.Hostýnské přebory" a ze starých fotek "20021123 Předvánoční oheň".
Ahoj kamarádi. Jak jste si jistě všimli, na titulní straně přibyla malá galerie fotek z Willisova a Foxova vandru do Rumun a dále pak zvadlo na 20.výročák STS KAMTAM, které nám poslala kamarádka "Samá Velká Linda". V rubrice galerie přibyly šerifovy březnové fotky z Duchárny. To jsou prozatím všechny změny - doufám, že díky Willisově básnicko-spisovatelskému střevu se podaří umístit sem jeho postřehy ze země hraběte Drákuly.
Trošku jsem to tu překopal, zejména stran základního menu. Netvrdím, že je teď přehlednější, ale snad praktičtěji uspořádané. Šerif mi o víkendu vnuknul myšlenku zařadit sem i fotky, které se netýkají přímo vandrů a osadních akcí. Takže jsem pro tuto příležitost vytvořil složku "Obludárium", kde se Stanleyho fotky budou prezentovat :-)) Samozřejmě nejen jeho. Zatím vařím z vody - fotky těžím jen z mailů ve své schránce, takže budeme postupně rozšiřovat v návaznosti na doplnění zdrojů.
Po týdnu doplněna galerie fotkami z "Otvírání studánek" na Jelenní louce.
1  
2  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.